Loading...

Bonzai Jamaica Nedir + Zararları - ( Öldürür )


uyuşturucu

Bonzai uyusturucu Nedir ve zararları nelerdir


Bonzai kullananlar  jamaica kullananlar bonzainin  zararları jamaica'nın zararları bon (tabak), sai (ağaç) kelimelerinden oluşan bonsai kelimesi, tabak ya da taş üzerinde yetiştirilen, minyatürilize edilmiş ağaçları ifade eder. türkçeye bonzai olarak geçmiştir...

Bundan 3 4 yıl önce piyasada olmayan bu uyusturucu madde son zamanlarda  ülkemizde ve dünyada hızla yayılmaktadır. Herkez buna yönelmektedir.  Çok tehlikeli olan bu uyusturucu  tek seferde bile ölüm riski oluşturabiliyor ve öldürüyor. Örneklerini belki görmüş ve ya duymussunuzdur. Tek bir duman bile öldürebilir ölüm riski vardır   zamanın en tehlikeli  uyusturucuları arasındadır. Kullanıldığı zaman  terleme ağız kuruluğu Bad trip Yani ölüm tribide denir buna ölüm  tribine girildiği  zaman ölüm riski % 99 dur  bir anda korku  dunyadan baska  bir yere  gidiş halisülayon görme öldüğünü ve yahut ölüceğini düsünme düşüncesi kullanan gençleri kalp krizi geçirip  o anda ölümüne neden olabiliyor..


Eğer  canınızı seviyorsanız bir kere dahi olsa içmenizi tavsiye etmem. Mutluluk yerine  mutsuzluk tedirginlik uyusukluk veren bir maddedir. Hiç uğruna böyle şeylere bulaşmaya   gerek  yok! En çok ölüm getiren maddelerin arasında yer alan bonzai adlı ölüm tuzağını   son kez ismini duyun ve unutun  hayatınızda bu ismi duymamış olun ve unutun gitsin....

jamaica gold + jamaica Süpram + Jamaica VIP + jamaica exterme vs Nedir?


Jamica sınıflarına ayrılır yukarıdaki başlıktaki gibi  isimleri vardır kalitesine  etkisine göre bu isimler değişmektedir. Eskiden yasal olan bu maddeler yakın bir zamanda ülkemizde uyusturucu sınıfına girmiş bulunmaktadır. Cezalarıda çok ama çok ağırdır. aslında buda bir bonzai  çeşitir  sadece  geldiği ülke  yetiştirildiği ülke jamican olduğu için  ismi bu şekil olma ihtimali yüksektir. 

Bu maddede bonzai kadar  tehlikeli hatta ve hatta ondan daha tehlikelidir. Aynı şekilde nefes daralması ani kan basıncı yükselmesi ates basması ne oluyor bana bura nere nerdeyim öldümmü ölücemmi korkuları içinde korkutarak kalp krizi geçirip öldüren bir maddedir..

Tek dumanda bile ölüm riski % 99 olan bünyeye göre ve ya kullanıcıya göre bu değisir sonuçta anlık ölümlere neden olan bir maddedir. 

Uzun süre kullanımında ne gibi belirtiler oluyor diyeceğim ama bu maddeyi 2 sene kullanan  hiç görmedim.   5 6 kez kullanımdan sonra  vücutta çıkan belirtiler sunlardır: Jamaica ve bonzai için Geçerli , Vucutta kocaman kocaman sivilceler  deri hastalıkları saç dökülmesi hafıza kaybı ve delilik gibi..

Yani ölmeseniz bile kesinlikle bir yerden zarar göreceksiniz - En Önemlisi canınız gitmese bile  sağlığınız gidecek..Bonzai ve Ölüm Tribi

Bonzai, denilince  akla en çok gelen  ölüm tribidir kuşkusuz nedir bu ölüm tiribi, onu  öncelikle açıklayalım.

Ölüm tribi, aslında bir bakıma o anlık panik atak geçirmektir öleceğini sanmak yoğun korkular geçirmek ansızın gelen düşüp bayılcakmış gibi olan, her an kalp krizi geçirip öleceğini düşünmek bir daha hayatına devam edememek bonzai çok içtiğini sanarak keske içmeseydim neden böyle yaptım demeki  aşırı bir karıncalanma, karıncalanma bonsai'nin çeşitine göre değişir  zehiri farklı olan  ilk başta   hafif karıncalanmayla başlar bu karıncalanma korkular arttıkça psikolojik olarak tartar ve  vücudun her tarafını sarar ve dahada hızlanır felç olacakmış gibi bir his olusur git gide bu artar sonucunda işin içinden çıkılmaz hale getirir insanı  artık yavaş yavaş olan panik hızlanır ve beyninizi korku yüzünden kontrol edemicek hale geldiğinizde umudu kendinizen kestiğinizde kalp atışları hızlanır bu şeferde kalp krizi geçirip öleceğinizi düşünürsünüz kalp ritimleri bozulur korkularına yenilen kimse kalp krizinden ya o an ölür ya bayılır yada belli bir  zamana kadar o şekilde beyninin    bir çok hücresini harcar ve inanılmaz derecede beyninde hasarlar oluşur  tek kullanımda bir şey olmaz diye bir olay yok en basitinden insanın o yaşadığı korku kişinin ömür boyu üstünde taşıyacağı panik atak hastalığına yakalanma şansı oldukça  yüksek.

Ölüm tribinden nasıl çıkılır?

Bu psikolojik yanılgı adını verdiğimiz korku olayından çıkmak insanın kendi  beynine has bir olay, herkes  farklı şekillerde kendini teselli eder ya kurtulur yada sonucu kötü olaylarla karşılaşır. Aslında birazda buna yakalanmamın yada sonucu kötü olmamsının tek sebebi biraz cesur olmak o anda  tribe kapılıp korkmamak her ne kadar tasvip etmesemde içilmesini içildiyse  korkuları atıp kafasını yaşamayı sürdürmek diyelimki bu tiribe çok yüksek derecede yakalandınız, o anda yanınızda aynı madde'den bir arkadaşınızla içmiş olsanız  ve bunu ona söyleseniz  yada anlasa o durumunuzu   aynı   etkileri kendiside kesinlikle yaşayacaktır dedim ya    % 70 den fazlası psikolojik  sizin durumunuzu gören kişi ister istemez aynı psikolojik korkulara girecektir  ama ne olursa olsun bu etkinin en az 15 dk en fazla  1 saat sonra  azalacağını ve geçeceğini düşünerek kendinizi yada beyninizi ikna edebilirsiniz ve de etmelisiniz başka bir alternatifiniz yok her şey beyinde bitiyor. Bir çok kişinin biz yıllardan beri içiyoruz ve bir şey olmuyor diyen kişilerde var elbette ama bunların sayısı % 5  yada 10 fazla değil her olayda olduğu gibi istisnalar bu durumda da var  onlara bir şey olmadı diye kimseye bir şey olmayacak diye bir kanı yok dikkat ederseniz % 95 civarında   hepsi ölüm tribi ve korku triblerinden   ne hallere geliyorlar çoğunluk normal olması gereken etkileri yaşıyor. Bu olaydan çıkmanın başka bir yolu aslında psikolojiyi iyi yapan o anda   soğuk yada normal şu ile kafanızı yakayın vücudunuzu ıslatın gerekirse soğuk duş alın çok etkisi olacaktır. eğer  oturuyorsanız yürüyürün yada evdeyseniz dısarı temiz havaya çıkın ortamda bazen   onun kafası hızlı olduğundan sabit durmak bu tribe sokabilir  mekan değişin yanınızda çok konuşan kişi varsa ondan uzaklaşın yada susturun bi süre kendi  kendinize  bu durumu yenmeye çalısın ve   göreceksiniz ki  yavaş yavaş kurtuluyorsunuz bu olaydan aslında bonzai'nin bir çok çeşiti var orjinal olanların kafası içildikten 10 dk sonra yavaş yavaş yükselise geçer  diğerleri ilk dumanda beyne vurur ve ona göre kendinizi ayarlarsınız ama bazıları vardır ki bir kaç duman alırsınız ve  onu kötü sanarsınız ve daha çok asılırsınız sonra 10 yada 15 dk sonra dank diye beyne bir girişi olur o an  zaten ben ne yaptım keske son dumanı çekmeseydim veya bu kadar asılmasaydım dedittricek derecedeki  bonsai yada jamaica çeşitine denk geldiyseniz bunların kafası minimum 3 saat maximum 6 saat kişiye göre değişir bu diğerlerinde  cok aşırı yoğun  kafa aniden başlar   cok kısa sürer ama  ama minimum 10 dk ama sizlere o anki yoğunluk  bir ay gibi gelebilir belki ölüm tiribini o anda  2 yada 3 dakika yaşıyorsunuz  ama size çok uzun zaman gibi gelebiliyor fakat  o 2 3 dakikalık zaman dilimi insanın hayatına bile mal olabiliyor. Hiç değmez değilmi hayatınızı o iki, üç dakikanın çalmasına yalan etmesine izin vermeyin.Bonzai etkisi 

Bonzai yada jamaica etkileri  her uyuşturucu maddede olduğu gibi genel olarak aynıdır ama farklı etkilerede sahip olabilir. Bazıları vardır içer içmez etkisini gösterir dank diye kafaya vurur bazıları 5 yada 20 dakika içerisinde aniden yükselme gösterir bu tür olanların kafası çok uzun sürmektedir şu sıralardaki  maddelerin kafası  15 ile  45 dakika arası sürmektedir bunun nedeni  maddenin içindeki kimyasalların değişikliği yada orjinal olmaması   sonuçta her şeyin sahtesi olduğu gibi bununda sahtesi yapılmakta ve  kat kat  daha zararlı olduğunu düşünmekteyim   her ne kadar az çok içinde hangi maddeler olduğunu bilsekte tam olarak içinde neler var bunu bilemiyoruz ancak yapan kişi yada kişiler bilebilir. Bonzai  tek kullanımda bile  ciddi derecede hasarlar ve zararlar verebilir kullanan kişiler bonzai yi bu kadar kötülememize kızabilirler ama onlarda bilmiyor  zararını ciddi anlamda bilseler içmezler zaten keyif veren bir madde bile değil bu zehir ben tarım ilacı böcek ilacı olarak adlandırıyorum ve zaten öyle de...Bonzai Kanda Çıkar mı?

Bonzai denilen madde kan tahrillerinde çıkar elbette  bu maddenin içinde çok kimyasal karışımları olduğu için kanınızda eroin de çıkar kokainde  vb  gibi   binbir türlü madde çıkabilir çünkü bonzai jamaica veya salvia bunların  kimyalarında türlü türlü karışımlar olduğundan   bir çok  kimyasal bileşen çıkabilir sonucunda kana karışan bir maddedir. Kandan çıkma vücuttan tamamen çıkma olayına geline  tam olara bu bilinmez ama  1 ila  3 ay arasında vücuttan   çıkma ihtimali vardır.Bonzai ilk Nerede Hangi Ülke kullandı?

Bonzai maddesi ilk önce  türkiyede kullanılmadı ülkemize gelmesi biraz geç oldu ( keşke  gelmeseydi de  şuan onun hakkında da yazmıyor olsaydık ) ilk olarak 2002  yılında Almanya ve ispanya, hemen sonrasında Rusya ve Avustralya ülkelerinde   denk gelinmişti. Ve yavaş yavaş  çok hızlı şekilde   bir çok ülkede adı duyulur olmuş insanlar diğer uyuşturucu maddeleri bir kenara bırakıp bonzai, jamaica adlı zehiri denemeye başlamışlardır. Uyuşturucu kullanıcılarının aslında  maddeye başlamasının en büyük sebebi kesin ve net diyorum ki merak, bazı insanlar vardır meraklıdır her şeyi denemek  görmek yaşamak ister uyuşturucu da aslında    insanların en büyük merakıdır çünkü  o ortamdaki insanlar uyuşturucu maddeyi ve etkilerini öyle bir anlatırki  örnek verecek olursak    deli gibi sevdiği bir kız olsa bile   öyle anlatamıcak derecede   anlatır. Tabiri caizse üstüne şiirler destanlar şarkılar yapılacak tarzda. O kişi  maddeyi ve etkisini bildiğinden o durumu  kendi  çapında farklılık ve  sahte bir cennet olarak algılıyor kafasında  ani değişimler saçmalıklar  beynin uyuşması ve  sadece mutlu olduğunu hissetmek aslında uyuşturu bir hayal dir, her kes farklı yaşar etkisini ama genel olarak  etkiler bir çok kişide aynıdır. Bundan dolayı insanlar ortamlarda  bulunarak  en büyük hatalarını yapıyorlar kullanmasalar bile, çünkü madde ortamının insanın  tek bildiği maddedir muhabbetleri de hep madde üzerine olur kişi ne kadar sağlam olursa olsun  o ortama adımı attıktan sonra işler değişebiliyor "merak" dedim ya "aşk"  "sevgili" "destan" "şarkı" "şiir"   bu sözlerim yukarıda geçti düşünün o ortamdaki kullanmayan kişide   çok büyük merak uyanıyor   çünkü  sözünü  yukarıda ettim neredeyse  yaşadıkları kafanın üstüne şarkılar türküler yazılacak : ) ama  bonzai de durum  hepsinden farklı  aslında  bonzai uyuşturucuda değil sadece zehir dir. ne uyarıcı ne uyuşturucu ne sakinleştirici  tek kelime ile yüksek etkili bir zehiridir. 

Bonzai'nin içinde ki maddeler nelerdir?

Evet  en önemli bölüm aslında en çok merak etmeniz gereken bölüm burası! Bonzainin içindeki bilinen maddeleri  sıralayacağım bakalım içinde neler neler varmış; Bonzai kokainden daha çok ağır bir  maddedir, bu  zamana kadar  bonzai'nin içindeki maddelerin sadece ve sadece  4/1'i tespit edilebilmiş olmakla beraber binlerce  daha bilinmeyen maddelerin olduğu söyleniyor.  jwh-018 ve hu-210 adında  maddelerin yapılan araştırmalar ve deneylerde  bütün gerçekliği ile ortaya çıkıyor. kalp atışlarında şiddetli hızlanma, kalp krizi hissi, paranoya, aşırı terleme ve endişe/kaygı düzeyinde ciddi artışa neden olduğu saptandı. maddelerden ilki esrarla aynı etkiyi gösteriyor, ikincisi ise etkiyi beş kat arttırıyor.  Şu zamanda  her çeşit bonzai, jamaica var artık  kimileri kendileri yapıyor ve piyasaya sürüyor satıyor    ve onlarda   bunlar kadar  tehlikeli olabiliyor çünkü  içinde neler olduğunu kestiremiyorsunuz zaten içindeki  3  4 maddeyi bilmenin ve uzak durmak için gerekli ve yeterli olduğu kanaatindeyim.. 

Bonzai Neden İçmemelisiniz?

İlk önce aileni düşün içme! ikinci olarak öbür dünyayı düşün içme ( düşün o şekilde öldün o tirple kalp krizinden gittin sonsuza kadar o korku ile azap çektiğini ) üçüncü olarak vücudunu düşün çok kısa bir  zaman içinde seni senden alır  vücudun işlevlerini kısa bir  zaman sonra yapmamaya başlar  böbreklerin iflas eder dişlerin dökülür başlangıcında tek kullanımda bile büyük büyük sivilceler çıkarır. en önemlisi ölmesen bile sağlığın gider ve sen hiç olursun. dördüncü olarak. Beyni bitirir sürekli o tirblerle  geçirdiğin günlerin sonunda kısa bir  zaman sonra ya akıl hastası olursun yada acıncak hale düşersin buradaki en önemli şey ölmekten sonra beynin ölmesi zaten o da bir nevi ölmek beyin gittimmi her şey gider seni sen yapan beynin  azçık beyininiz var ise onuda üç kuruşluk  zehirle yok etmeyin.

Bonzai Öldürür..

Genel olarak halk dilinde   bonzai  ve bunun gibi madde jamaica içen kişiler  2 sene içinde ölür  denilir   diyelim   en iyi ihtimal 5 senede öldürür değer mi?   Öldükten sonra pişman olursunuz orası apaçık bir gerçek ama  pişmanlıktan önce pişman olup  yeni bir sayfa açarak  dumansız bir hayata merhaba demenin zamanı geldi, ölüm  tribi yaşayan kişiler o anki durumu  anlatabilirler ama tam olarak o trip anlatılmaz  aslında   o an psikolojik olarak ölmüştür o kişi  ama  sadece genede bir umut vardır ve o umut insanı hayata bağlar ve   tripten kurtulunmasına neden olur o an  tövbe eder bir daha yapmayacağım der ama bazıları bu korku olayından sonra bırakırken   etkisi geçmeye başladığı zaman o anki korkulu  kafa   azaldığı için bazı kişiler için ise muhteşem bir olay haline gelir ve belli bir  zaman sonra nasıl olsa ben zirvenin en üstüne çıktım ve kendimi kontrol ederek içerim ve aşırı zirve olmadan o kafayı yakalarım hesabı ile  tekrardan içmeyi deneyebilir yani diğer  taraf korkudan komple bırakırken diğer  tarafta korktuğu halde  o kafanın gizemine kapılıp bağlı kalabilir. bırakan taraf için  iyi bir olay diğer taraf için  kötü ve sonu ölümle  bitecek ciddi bir olaydır  bonzai esrar dan 100 kat   daha etkili  tehlikeli derler 100 kat çok azdır  500 kat diyebiliriz ayrıca esrar ile kıyaslanmaması lazım esrar ile bonzai arasında ki  fark    kars ile istanbul arasındaki fark kadardır tabiri caizse  bir nevi bonzai  etkisi ilk  baslarda  esrar etkisi sonrasında   o etki    katlanarak cogalır artık esrar etkisinden çok  değişik yerlere gelmiştir ben esrarı  savunmuyorum  iyi gösteriyormuş gibi algılamayın sakın bonzai kimine göre bağımlılık yapmıyor kimine  göre yapıyor deniliyor bana göre insan  içmek istemediği zaman içmez  vücut istediğini sanmıyorum bağımlılık demek ERoiN  deki  gibi   alınmayınca  etrafa saldırmak ve o maddeyi o anda içmek ve  vücut'un isteğini yerine getirmek şeklinde olur bu anlattığım fiziksel bağımlılık bu tür bağımlılı olduğunu duymadım görmedim bilenler varsa yorumlarda belirtebilirler.  Bir diğer bağımlılık ise   psikolojik bağımlılık  her ne kadar  vücut istemese bile   beyin istiyor örnek vermek gerekirse sigaradan  verebilirim sigarada bir çok türlü bağımlılk var hepsi var biz  psikolojik bağımlılığını ele alalım;  bonzai de bu şekildedir  beyin ister  fakat  extacy kokain  ve alkol  gibi   istendiğini sanmıyorum  bunu içen  sürekli içen kişiler varsa bilgilendirirse sevinirim. Yani işin özü şudur; Bırakmak sizin elinizde ne olursa olsun hangi madde olursa olsun beyninize ve nefsinizle  savaşın biliyorum bu  çok büyük savaş olacak ama istedikten sonra herkes bunu başarabilir ve  başardıkça  eskisine göre yeni halinizi analiz edin eski haldeki haliniz mi yoksa yeni haliniz de mi daha mutlusunuz.

Bonzai Sizofreni Akıl Hastası Yapar!

Bonzai hangi maddelerden yapıldığı  tam olarak bilinmiyor ama yukarıdaki yazımda   bilinen bir kaç maddesini yazmıştım. Bir kaç dumanda ölüm  tribine sokan    anlatmaya çalıştığımız  bu madde o anki korku endişe ve öldüğünü sanmak veya delirdiğini hissetmek  sonsuza kadar bu şekilde kalacağını düşünmenin ve en önemlisi o anda halüsinasyon göstermesi  örnek olarak etafına baktığında nerdeyim ben diye farklı yerleri görmek korkusunun daha cok artmasına ve o anlık beyinde büyük oluşan büyük hasar, karşısında ki insanı değişik  yaratıklar gibi görmek canavar veya çok kücük yahutta   bir bina kadar gözünde büyüdüğünü görmek vs gibi bu  halüsinasyonlarkişiden kişiye değişir bu o anlık delirmektir ve  çok ciddi hasarlar meydana getirdiğinden zamanla akıl  hastalıklarına en basit olarak panik atak sonrasında  sizofreni  olmasına neden olabilecek kadar tehlikeli  sonucunda bonzainin zararlarını anlatmakla bitiremeyiz ama en ama  ölüm  3 sene içinde gerçekleşebilir ondan öncesinde zaten akıl hastası olmanız bile ölmekten bence daha kötü bir durum olduğuda bir gerçektir.


Bonzai Bağımlılık Tedavisi

İlk önce  kişinin  bırakmayı istemesi, bu tür ortamlardan uzaklaşması ve kullanan arkadaşlarını uyarıp içtiği takdirde onlardan uzaklaşması gerekirse  bulamayacağı  yerlerde olması ve aramaması   kısa bir  zamanda öleceğini düşünmesi hep bir   sonraki sefere bırakacağım  dememesi o anda bırakması kendini kandırmadan zararlarını  iyi analiz edip her aklına geldiğinde kötü sonuçlarını düşünerek  bir adım geri atması.  Tedavinin ikinci aşaması, vücudun maddeden temizlendiği detoksifikasyon dönemidir. Vücuttan arındırma   evresinde maddenin   birden bırakma zamanında  meydana gelen yoksunluk belirtilerine göre ilaç ile tedavi ile  bu belirtileri ortadan kaldırmaktır.  Gerçekten bırakmak istiyorsanız uyuşturucu  tedavisi yapılan sağlık kuruluşlarına en kısa  zamanda müracaat  ediniz.  

Ölüme  Götüren Ölüm Tribi

Adı üstünde ölüm  tribi  o anda öleceğini sanmak yada delirdiğini sanmak, yada öldüğünü, fark etmez ölüm tribinin genel hayal dünyası budur ölüm  tribine  yakalanmamak için yapmak gereken içmemek ama illa içicem derseniz kontrollü içmek birden asılmamak   ama işte bunu ayarlıyamaszın genelde kafası geç gelenler  ölüm tribine sokar kafa gelmiyecek sanıp birde asılmak, sonucu   trip  kötü  trip   adamına  göre  değişir ama genelde ölüm  tribine girilir o an ölecekmiş gibi kalp atışlarının hızlanması yani kalp krizi  geçirecekmiş  hissi, aslında bu  tripler panik  ataktır  panik atak belirtisi ve etkisi   aslında olmayan olayı9 beyniniz varmış  gibi size lanse ettiriyor  korkunun  ve o durumun verdiği keder  ölüme bile  götürebilir bunu yaşamamak   için esrar da dahil hiç bir şey içmeyin sadece bonzai  yada jamaica değil  esrar'ın iyisi olursa ve  yüklenirseniz oda ölüm tribine  sokabilir uzak durmak lazım akıllı olmak lazım  o an gelince tövbe bile edersiniz bir  daha içmemek için ama o an aslında son pismanlık fayda etmezin töbesidir ama öyle yada böyle atlatırsnız asıl  durum bundan sonra bir daha içmemek üzere o anda  tövbe edip yemin etmedin mi? ettin  o  zaman bir  daha içme... sözünde dur...!!  Şimdi asıl meseleye gelelim bu  olaydan çıkmamanın bir çok  yolu var oturuyorsan kalk gez oda yetmezse  soguk havaya çık beynini o durumdan arındırmaya bak unut yani oda olmadı git yüzünü yıka  soğuk suyla oda olmazsa  saçını  başını  yıka oda etki etmediyse soğuk duş al oda etki etmezse  eder eminim bunların çoğu psikolojik olarak   insan  rahatlar kendini geçmesine bırakır aslında durum o kadar  vahim  değil ama  bu maddelerin etkisi insanları korkaklaştırdığından  sanki çok önemli bir durum bir şey olcakmış izlenimi verir ve korkarak  korkular  artar  ve sonucunda tavan yaparak ölüm  tiribinin adını alır, kimi kurtulur  yoksa kalp krizinden adamı götürür genç yaşta  soğuk   su iyi gelebilir   eğer bu durumdaysanız olmazsa çıkın soğuk havada gezin kendinizi başka şeylere verin en önemlisi  biraz sonra geçecek umudunu   tutun içinizde  zaten biraz sonra geçecek aslında bir şey yok sadece  yukarda dedim ya korktuka etki çoğalıyor aslında  etkisi normal uyuşturucu psikolojiktir o  yüzden  AYIK olun...

Çok geç olmadan Uzak durun....!

Etiketler: bonzai anlamı, jamaican altın, gümüş, turuncu paket, siyah paket, VIP, jamaican altın yüce, bonsai zararları, jamaica altın anlamı, ÖLÜM tribi, Suprem , yüce altın zararları, jamaican vip, bonzai uyuşturucu NASIL bırakılır, tripleri, bonsai etkileri, kullananlar, bonzai öldürdü, gold uyuşturucu, jamaika kafası, etkilerinden Kurtulmak, kanda çıkıyor mu, öldürür mü, salvia divinorum zararları, BİR İNSANIN bonzai içtiğini NASIL anlarsın, Maddeyi bırakma, Cilde zararları nelerdir, Tehlike, içindeki maddeler neler, bağımlılık derecesi nedir?, beyin ölümü, ETKİSİ kac gun Surer, içen Biri NASIL ayılır, Kaç senede öldürür, Bonzai kanda çıkar mı?, Bağımlılık yapar mı?, Bonzai ölümü, bonzai öldürür, ölümle dans, bonzai'den ölenler, ölüm tribinden kurtulmak, ölüm tribine yaklanmamak, ölmemek, jamaica tribi, bonzai tribi, bonzai hakkında ki gerçekler, bonzai bırakmak, tedavi jamaica, tedavi bonzai, bonzai içmemek
 Bu yazı http://www.ibrahimfirat.net/2012/08/bonzai-jamaica-nedir-zararlar-oldurur.html adresinden alınmıştır..


TANTUM NEDIR ZARARLARI ICIN TIKLA 
author

Yazar: Maksut Maksutoğlu

Blogculuk Hayatıma 2012 de başladım ve şimdi de devam ettiriyorum. Bu site size blogla alakalı her türlü bilgi ve sosyal medyayla alakalı her türlü bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

E mail İle bizi Takip Et!

34 yorum

SLM ARKADAŞLAR. BU YAZIYI TESODÜFEN GÖRDÜM VE YAŞADIKLARIM AKLIMA GELDİ. SGARA VE ARA ARA ALKIOL KULLANICISIYDIM. Bİ ARKADAŞIM DEĞİŞİKLİK YAP DİYE BANA BUNU ÖNERDİ VE KENDİSİDE KULLANICI OLDUĞUNDAN TEDARİK ETTİ. 1 GR LIK PAKET HALİNDE BİŞEYDİ, GÖRDÜĞÜMDE BU NE YAPARKİ İNSANA DİYE HEFİFE ALDIM. NASIL KULLANILACAĞINI SORDUĞUMDA, SİGARANIN TÜTÜNÜNÜ AZ BOŞALT İÇİNE KOY DEDİ. AYNEN ÖYLE YAPTIM VE AKŞAM EVDE DE KİMSE YOKKEN, TERASA SİGARA İÇİYORMUŞ GİBİ KOLTUĞA OTURDUM. YAKTIM 1 DUMAN 2 DUMAN DERKEN 3. DUMANI ÇEKMEMLE BUNUN HİÇ Bİ ETKİSİ YOK DİYE DÜŞÜNDÜM VE O AN SİGARAYA İZMARİTİNE KADAR ASILMIŞIM FARKINDA DEĞİLİM.KAFAM BİR ANDA ZANK ETTİ O SANİYE DURDUK YERE GÜLMEYE BAŞLADIM.NE OLUYOR BANA DÜYE DÜŞÜNÜRKEN(BU ARADA KOLTUĞA BIRAKTIM KENDİMİ) VUCUT UZUVLARINDAN HİÇBİRİNİ HİSSETMİYORUM VE BEYİN HÜKMETMİYOR. SADECE GÖZLERİM GÖRÜYOR VE DÜŞÜNME FALİYETİM SIFIR. BOŞ BOŞ BAKIYORUM. Bİ ARA GÖZÜM KOLUMDAKİ SAATE İLİŞTİ, AKREPLE YELKOVAN DURMUŞTU. O DURDUK YERE GÜLEN AĞZIM AÇILMIYORDU.
RUHUMUN BEDENDEN ÇIKTIĞINI SANDIM O AN VE DERLER YA İNSANLAR ÖLDÜĞÜ ZAMAN BEDEN TOPRAĞA GİRENE KADAR RUH İZLEME HALİNDE OLUR DİYE; AYNEN ÖYLE SANDIM KENDİMİ VE HAYATA DAİR HERŞEY GÖZÜMDEN SİLİN. İŞTE DEDİM, BİTTİ... ALLAHIN SANA VERDİĞİ CANI NEFSİN UĞRUNA HELAK ETTİN. ALLAHIN GAZABINDAN NASIL KURTULACAKSIN... HEM BU GÜN CUMA GECESİ.. BÖYLE OLMAMALIYDI.. ÖLMEK İÇİN ÇOK ERKENDİ AMA YAZIMIZ BÖYLEYMİŞ DİYE KABULLENDİM. O AN TÖVBE ETMEYE BAŞLADIM. ZİHNİMDE OKUYABİLECEĞİM Bİ DUA BİLE KALMAMIŞTI...GERÇEK VE KESİN KES ÖLDÜĞÜME KARAR KILDIM. KELİMEYİ ŞAHADET GETİRDİM. DUA OKUMAYA ÇALIŞTIM OLABİLDİĞİNCE... O ANDAN SONRA ZİHNİM DE Bİ RAHATLAMA FERAHLAMA OLDU. BEN KİMİM NERDEN GELDİM BURASI NERESİ DİYE DÜŞÜN MEYE BAŞLADIM KENDİ EVİM DE. BİR ARA KALKACAK KUVVETİ HİSSETTİM KENDİMDE. KOLTUKTAN FIRLADIM TERASIN KENARINA 5. KATTAYIM, İÇİMDEN Bİ SES BU DÜŞÜNCELERDEN ANCAK AŞAĞI ATLARSAM KURTULACAĞIMI SÖYLÜYORDU... VE ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN BEN O SESE KULAK ASMADIM VE DOĞRU BANYOYA GİDİP SOĞUK DUŞU AÇTIM KIYAFETLERİMİ ÇIKARACAK DURUMU BIRAKIN, CÜZDANIMI VE TELEFONUMU ÇIKARMAYI BİLE DÜŞÜNEMEDEN , DALDIM SUYUN ALTINA. SIRILSIKLAM OLDUM. BİRAZ ZİHNİM AÇILIYOR GİBİ OLDU AMA NE KENDİM HAKKIN NE DE YAKINLARIM HAKKIN DA AKLIMDA HİÇBİŞEY YOKTU. HAFIZA KAYBINA UĞRAYAN İNSANLARIN NE DURUMDA OLDUĞUNU ANLAYABİLİYORUM. BU SEFER DE LAVABONUN BAŞINDA DİKİLDİM KALDIM. HAREKET EDEMİYORUM. Bİ İSTİFRA ETMEYE BAŞLADIMİNANILMAZ DERECEDE İĞRENÇ VE TİKSİNDİRİCİ.VE BUNDAN SONRA YAVAŞ YAVAŞ TOPARLANMAYA BAŞLADIM..
BU YAŞADIKLARIM BANA EN AZ BİR HAFTAYMIŞ GİBİ GELDİ SADECE 45 DAKİKADAN İBARETMİŞ...
CENAZE VE ÖLÜLERDEN KORKMAMAM KENDİM İÇİN BİR ARTI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DURUMU KOLAY KABULLENDİM O AN İÇİN.
ARKADAŞLARLÜTFEN BU İİLETİ KULLANMADIYSANIZ VE BU YAZDIKLARIMI OKUYUP HALA KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ... SONUNUZ HELAK... BEN TÖVBE ETTİM, ARTIK İÇKİ DE KULLANMIYORUM. ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN. O AN GERÇEKTEN ÖLEBİLİRDİM VE BUNUN HESABINI AHİRETTE NASIL VERİRDİM. SANMAYIN Kİ BU KİŞİ LAF YAPIYOR. İNANIN İLKOKUL MEZUNUYUM VE BU OLAYDAN SONRA KENDİMİ GELİŞTİRMEYE KARAR VERDİM VE İNSAN İSTEYİNCE NELER YAPABİLECEĞİNİN FARKINA VARIYOR.
BENDE KALICI PEK HASAR BIRAKMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA BİRAZ ÜRKEKLEŞME SEZİYORUM KENDİMDE.BUNA ŞÜKÜR ALLAHIN İZNİYLE ATLATIRIM ONUDA İNŞALLAH.
AMA BİR GERÇEK VAR Kİ BU YAZIYI YAZARKEN O ANI TEKRAR YAŞAMIŞ GİBİ OLDUM.
SİGARA VE ALKOL KULLANIMI SİZE KALMIŞ Bİ ŞEY, İYİDİR DEMİYORUM AMA KULLANANLARI HOŞGÖRÜYLE KARŞILIYORUM.
KESİNLİKLE BU UYUŞTURUCU İLLETİNE BULAŞMAYIN. BULAŞAN ARKADAŞLARINIZADA LÜTFEN BIRAKMALARI KONUSUNDA YARDIMCI OLUN. YOKSA SONLARI ÇOK KÖTÜ OLACAK. BU MADDELERİN KULLANIM YAŞI 13 E DÜŞTÜ VE Bİ OĞLUM VAR BUNLARI YAŞAMASINI İSTEMEM.

Reply

Çok güzel bir şey bu hikayeni yazman diğerleride berki örnek alır senden ve hiç başlamaz ama özeniyorlar ve bir anda başlıyorlar sonunda ne olacağını hiç bilmeden. Yorum için sağol

Reply

bonzai kullanacak arkadaşlara burdan sesleniyorum.biz bırakın demesek bile o triplere girince inanın siz bile kendinize lanet edersiniz.bonzai içeceğine git ot iç daha iyi.

Reply

ölüm tribi tam manasıyla dogru ,eger gün gelir biyerde karşılaşırsanz arkadaşlar sakın denemeyin ,ayık oluncak zaman budur içme sakın

Reply

ilk başta kafasının geldğni hissedersin sonra kendinin oraya nasıl geldiğini anlamaya çalışırsın çünkü ortam öyle yabancıdır ki sanki hayatın bitmiş sen bu anda tıkılıp kalmışsın inanmazsın orda olduğuna çıkamadıgını anladıgında dua etmeye başlarsın böyle olmaması gerektiğini düşünürsün öüm tribi dedikleri bu .bisüre sonra etkisi geçmeye başladıgında gerçeği kabullenirsin sen ordasın ve bikaç kelime çıkar hele şükür agzından o zamn rahatla kabus bitti dünyadasın eminim de bidaha ayrılmazsın :)denemeye degmez olsa söylerim

Reply

yeniler gencler uzak durun kendimden bahsedeyim ölüm tiribine girdim kendimi ölmüş ve cehennemden cıkamıyordum kasılmalar kendini sıkmalr derken kusmayla kendimi kurtardım sakına kullanmayın uzak durun

Reply

içmeyin desem dinlermisiniz bilmiyorum yalvarsam hiçbirinizi tanımadığım halde
cokda sikmdee içmeseydi demek varken ellerinizi yüzlerinizi öpsem yalvarsam dinlermisiniz bilmiyorum ama size yaşadıklarımı anlatayım
hayatında sigara içmemiş sadece arada alkol alan biriyim bayramı geçirmek için 4 arkadaş arabayla fethiye ye gittik bayramın birnci günüydü daha 1 hafta önce yani... bu jamaica denen illeti aksam olunca kova yapıp içtik biraz gezip geldikten sonra 1 kova daha yaptık sadece 10 saniye sonra kendimi kaybettim kafamın içinde öyle şeyler geçiyorki anlatamam anlatılacak birşey degil sonra ölüm tribine girdim ( daha önce ölen insanlar varmış sonradan örendim ) yalvardım allahım birdaha içmicem diye nasıl yalvarıyorum ama nasıl bir acı bir acı anlatamam allahtan aramızda bi arkadşımız içmedi ben yatakta ölüyordum dışarı cıkardı hemen apartın önüne.. iyikide içmemiş arkadaşım sonrasını hatırlamıyorum herkese bagırmısım haykırmısım küfür etmişim bogazımdaki damarlarımın patlıcak gibi olduğunu söylediler havuza düşmüşüm merdivenden kayıp kafamı demir korkuluklara vurmuşum ama gıram hatırlıyorsam şerefsizim sonra bir an artık kurtuluşum yok dedim arkadaşlar başımda beni ölüm tiribinden cıkarmaya çalışırken onlara dönüp ne olur ben yaptım siz yapmayın diyip kelime şehadet getirmeye çalıştım ama yarım kaldı ve perde koptu son anda han nefes varya işte son anda aldım onu ( burdayım ama ölmek ne onu anladım ) arkadaşlarım üstüme bir sıcak bir soguk su dökmüşler şok etkisi yapsin diye orada oda etkili olmuş dünyaya gelişim ama ben bu tripten nasıl yalvarak kurtultum anlatamam denemeyin ölümden başka bişey degil
şükür olsun şükürler olsun binlerce kez milyonlarca kez şükürler olsun ben şanşlıyım ama herkes benm kadar olmayabilir
varsa elinizde içemeden önce bu yazılara bakmayı akıl etiyseniz atın çöpe ( ben etmedim birkere bile okumadan içtim birdaha yaparmıyım ölsem yapmam diye bir söz var ölsem öldürseler etimi tırnagımı sökseler genede içmem genede içmem )

ben bir malım eşşegim öküzüm hayvanım ne derseniz diyin hiçbiri farketmez şuan döndüm ya hayata şükür olsun içmeyin içtirmeyin

Reply

Ölüm tribine gülenlerdeniz biz Bağcılar Merkez .....

Reply

canını seven bulaşmasın.. belki kafasını yaşatıyo ama gün geçtikçe ölüme götürüyo..

Reply

2. bir dünyaya giriş yapıyorsun ve o dünyadan çıkmaya çalısıyorsun

Reply
Bu yorum yazar tarafından silindi.

her kalp atışım bedenime atılan bi yumruk gibiydi sanki. başka bir dünyadasın ölümle yaşam arasında mücadele ediyosun ve yaşamak için Savaşıyosun.. sakın denemeyin beyninize zing ettimi keşke içmeseydim Allahım ben ne yaptım ya beni öldür yada bu kafadan kurtar dememek için sakın BULAŞMAYIN.. SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ

Reply

yooo bızz bunu muıptezelı olmak ıstemezdık ama ne yapalım ot yok kubar yok... bızdeee kımyasala dewvamm..

Reply

Size yaşadıklarımı anlatayım.Bonzai'yiyi 3 sefer kullandım.İlk kullandığımda bu ne lan bu birşey yapmaz dedim ve dumanı aldığım gibi uçarak dans etmeye başladım.(Bonzai'nin ortak özelliği bu sanırım direk saniyesinde beyne vuruyor ama dumana asılırsanız hapı yutarsınız).İlk sefer iyiydi hızlı kafası vardı beynimi öldürmüştü ama yine de ne yaptığımın farkındaydım.2.kullandığımda arkadaşlarla muhabbet ediyorduk.Derinden derinden vurdu kafası varla yok arasındaydım.3.sefer kullandığımda ise sanırım orjinal bonzai'yi ye denk geldim.Dumanı alır almaz kapı kirişinin altında donup kaldım.Hiçbir yere kıpırdayamadım.Hızlıca beynime girdi ve sonra sandalyeye oturttular beni.Yerimden kıpırdayamıyordum.Gözlerimin önündeki görüntü sürekli olarak çok çok çok hızlı bir şekilde sallanıyordu(aynı karıncalı tv kanalları gibi).Sesler çok çok hızlı bir şekilde beynime işleyip işleyip çıkıyordu.Nolduğunu bile anlayamadım.Bonzai içtiğimi nerede olduğumu unutmuştum.Rüya olduğunu hissettim ama uyanamayınca gerçek olduğunu anladım.Sonra bedenime ve beynime hakim olamayınca,görüntüler sesler herşey karışınca aklıma tek bir şey geldi.Ölüyordum...Gözler işlevini görmüyor,düşünceler işlevini görmüyor,duyu organları çalışmıyor.Ölmekten başka ne olabilirdi ki.Sonra bana bonzaiyi içen çocuğun yüzünü bulanık ta olsa görmeye başladım.Yüzüme su döktü ve bir anda hatırladım bonzai içtiğimi.Hatırladıktan sonra ölüm tribinden çıktım ve kafanın geçmesini bekledim.Görüntü bir türlü netleşmek bilmiyor.Sürekli olarak bir sallantı görüntüsü ve sallantı sesi var iğrenç birşey.Ölüm tribini hiç tavsiye etmiyorum.İster inanın ister inanmayın gerçekten ölümle yaşam arasındaki çizgiye kadar gidiyorsunuz.Sürekli olarak bir sallantı ve gürültü beyin resmen ölüyor.Ölmek te buna yakın birşeydir.Hiç tavsiye etmiyorum gerçekten ölebilirsiniz.Ben tövbe ettim

Reply

Tanrıyla konuştuğuma yemin edebilirim. gece 12:00 sularında 2 duman cektim sadece ve gözümü açtıgımda saat daha henüz 01:30 du ama yürüdügüm o yol var ya bana hiç bitmeyecek gibi geldi dedim ben öldüm ve tanrı beni cehennemine attı birde hava soguktu atar yapıyorum yaksaydın daha iyiydi diye kafa ya arabanın önüne attım kendimi onu hatırlıyorum kafada ölüm tribi var ya zaten öldüm bir daha nasıl ölücem diye sakın arkadaşlar bir daha mı tövbe gider bara 2 bira içer kafama bakarım bu ne ya Yok eğer ben tanrıyla tanışmak istiyorum dersen I Love Bonzai...

Reply

arkadaşlar en son 1 hafta önce denedim anlatamam o duyguyu RİCA EDİYORUM.

DENEMEYIN.

Reply

eyup merkez gulenlerdeniz...

Reply

arkadaslar bunu ancak yillardir icenler bilebilir.keske alismasaydim onceleri bana yasattigi kafalara asik oldum.yasadgm butun sikintilarimi unutturuyor bana ama artik keyif icin icemiyorum cunku icmeden duramiyorum.artik ses tonum,gozlerim,vucudum degisim gosterdi.unutkanlik en kotu yan etkisi belki de iyi bir kariyerim var ama bu unutkanlik yuzunde bicok sanslarini kaybedebiliyorum.arkadaslar lutfen yeni basladiysan devamini getrmeyin lutfen alkol alin emin olun bir zan sonra bonzunda kafasi size yetmicektir.hicbirsey umrunuzda olmayacak ve sadece nezaman duman alacaginizi dusunur hale geleceksiniz.lutfen icmeyin iler de anne de olabilirsiniz ya da bir baba ama birakamzsinizz.

Reply

Sa arkadaslar ben bu maddeyle bi arkadas sayesinde tanistim içme sebebimse çok sevdigim bir kizin ansizin cekip gidisi oldu aksam uzeri icmistim bong seklinde ictim ilk dumanda hic bir sey hissetmedim 2ci dumani aldigimda ise bi anda oturdugum yeri unutmusum ve aniden cok buyuk bir panikle yerimden sicradim farkli bir duyadaydim sanki ölüpte dirilmis gibi sanki dunyada tek sen varmis gibi bir his iste ne olduysa ondan sonra oldu oyle bir ruh hali icine girdimki korkudan altima bile kacircak gibi sanki eskiden yasadigim seyler gozumun onunden geciyordu ne yapsam bu durumdan cikamiykdum aklima gelen butun dualari okudum ve dedim allahim dedim boyle olmeyim dedim yalvardim dklarca ve tovbeler ettim ruhun bedenden ayrilisi gibi bisi gercekle olum arasindaki duyguyu hisediyor insan allahima sukurler olsun kurtuldum ve hayattayim ama ara sira nobetler geciriyorum sanki tekrardan o ruh hali icine gircek gibi oluyorum kalp ritimlerim ve solunum sisteminde sikintilar olustu arkadaslar eger aranizda bu maddeyi kullancak varsa burdan kulanipta birakan biri olarak size yalvaririm kullanmayin onun vermiş oldugu olum duygusu cehennemde yanmak gibi dusunun...! herkese saygilar.

Reply

Arkadaşlar kesinilikle ama KESİNLİKLE DENEMEYİN!. Eğer çok merak eden varsa hiç merak etmesin. Bakın anlatayım. Ben içki ve cok nadir senede 2-3 kere ot içen bir insanım. Arkadaşım birinden ot diye bir şey almış tabi bonzai oldugunu biz de bilmiyoruz. Neyse içmeye karar verdik. Ama onu sigara gibi saracak malzememiz yoktu. Arkadaş da kova yapalım dedi. Ben de olur dedim. Bonzaiden 3'er kapak aldık. Aradan 10-15 dk gecti. BEnim elim ayagım buz gibi oldu sobayı yaktım ısınmak icin ama sobayı yaktıgım halde ellerim hala buz gibiydi. Nyese biraz balkona cıkayım dedim. Gezeyim. Yok aynı. En son yataga yattım. Kalbim o kdar düzensiz atıyordu ki anlatamam. Bi an hızlanıyor bi an yavaslıyordu. VE elimde ayagımda karıncalanmalar devam ediyordu. Ben kalp krizi gecirdigimi zannetmeye basladım. Ve artık buraya kadarmış dedim genç yaşta ölmek de varmış dedim. Ve Kelime-i Şahadet getirmeye basladım. Arkdası uyandırdım ben cok kötüyüm beni acil hastaneye götür dedim. Ama yolda ölecegimi düşünerek sürekli kelimei sahadet getiriyordum. Sonra hastaneye ulaştık. Yolda gelirken acık havadan olacak sanırım biraz kendime geldim. Hastaneye gittigimde hala elim ayaagım uyusuyordu. Doktora söyledim. Nabzıma baktı. Direk bana ''madde kullanıyormusun?'' dedi ben de cok nadir dedim. Ama doktor inanmayan gözlerle bana baktı. O durum ölüm korkusuyla birleşince düşünün artık. Madde bağımlısı damgası yiyecektim. Neyse seni tedavi etmem için adli sorusturma başlatmam gerekir dedi. Bunu duyunca artık öleceksem de evde öleyim dedim. Ve arkadaşı cagırdım hadi gidelim dedim. Adam adli sorusturma basşlatacakmış. Bu arada doktor polisi aramaya gitmişti. Ordan bi şekilde uzaklaştım. O maddeyi dün sabaha karşı kullanmıştıma aradan yaklaşık 12 saaat geçmesine rağmen hala vücudumda yarım saate bi kasılmalar oluyor. Şuan Allah izin verirse her şeyi bıraktim. ARKADAŞLAR LÜTFEN İÇMEYİN LÜTFEN BEN ÖLEBİLİRDİM, bu yazdıklarıma inanmayan varsa kullanmadan önce bu lanet şeyi kullananlara sorsunlar eger bunlara katlanırlarsa içsinler. Kafamı tam olarak toparlayamıyorum hala inşallah bu etkiler de geçer. Allaha emanet olun.

Reply

Sadece bir duman aldım ve 5 saniye bile geçmeden etkisi başladı. İlk olarak görüntünün sürekli sallanması yani görüntü çarpraz şekilde ileri geri sallanıyor. görüntü sola gidince bulanıyo sağa gidince netleşiyor. Daha sonra kalp atışlarımın çok hızlandığını hissettim. Ellerimde ayaklarımda titreme hissi vardı fakat gerçekte titremiyordum sadece öyle hissettiğimin bilincindeydim. Gözbebeklerimin büyüyüp küçüldüğünü düşünüyordum. Bi süre sonra geçecek diye kendimi teskin ettim sürekli fakat geçmek bilmiyordu. Elimi yüzümü yıkadım biraz iyi geldi. Sonra ağzımın içi kurumaya başladı yutkunamıyordum bile. Hemen dışarı çıkıp bi su aldım ve içtim . Suyun hepsini içtiğimi sanıyordum fakat yarısı duruyormuş :D birşeyler yersem etkisi azalır diye düşündüm ve kumpir tezgahına yöneldim. üzerine koymasını istediğim malzeme dilimin ucunda ama toparlayıp konuşamıyorum. 10 saniye sonra konuşabildim fakat bana 2 dakika gibi uzun geldi. Kumpirin yanına birde kola alıp yukarı çıktım. Yiyip içtikten 15-20 dakika sonra normale döndüm ve ölüm tribine girdiğimi yeni öğreniyorum. Asla ve asla DENEMEYİN !

Reply
Bu yorum yazar tarafından silindi.

Bonzaıde jamaıkada hakkını verıyo ama böyle kımyasal maddelere geerek yok gençler cürütmeyiz genclıgınızı bunlardan uzak durun yeşile yönelin doğayı sevin yeşili koruyun

Reply

ne gülüyon haco 3 gr peketı 1 kufude ruloda dıozsız atık cekebılıonmuu ben böbregımı dalagımı karacigerimi kabbetımmm jamkodan neye gülüyonuzz böck ilaclrini içionuzz anlıyonmmu amleri eroınerı karıstılar sizde cekıonuzz yzık benım saglıgımm gıttı sende güll sni yiyordur farkında deilsindir git hstaneye bak ne dıcekler sana hısetmıyosan bıse bılkı bıgun kalbı duracakk yzık sna gülmee bencee benım hayatım mahv olduu gn 3 pket ıcıodum ben bilader hemde bonk uykudn uyanıryamaz cekeıyodum bıde dumanı yıyıdum ıcımden duman cıkmıyoduu ben böle bı muttezeldımm cok sukur kutuldmm benn gulmee bialderim gulmeee izmir kurucy

Reply

tiripleri geçeli yıllar oldu artık kesmiyo :D:D:D

Reply

5 ay gecti hala panik atak yasiyorum daha once kova esrar vsvs cok ictim 2-3 dk hatta hic kafa yapmiyor yani alkolle kiyaslarsak esrar bira ic ic ise gibi yine oyle olacak sandim bir cigaralik yaptik isaret parmagi buyuklugunde icine 8 paket attik her pakette 3 tane beyaz kar tanesi gibi kucuk neyse atesledik 3 kisiyiz ben ilk defa iciyorum abi var bir tane adamin yuzde 95 deli raporu var kagitta tedaviye yanit vermedi yaziyor akil akil sikime takil iste digeri liseden arkadas abi dedi ki bu farkli istersen icme dedi eve felan gidemezsin olursun ben sallamam dedi oyle deyince anlik dusundum ne yapabilir ki dedim nese ilk dumani aldim cigerlerimde karincalanma basladi ikinciyi aldim beynimin ustunden arkasina kadar yanma oldu alala dedim guzelmis felan tabi bunlar ucuncuyu cekmiyorlar etkisi gelsin diye bekliyorlar ben atladim bir kere daha cekeyim dedim ucuncuyu cektim ben en son kelimem anasini sikeyim ucuncuyu cekmeyecektimdi kotulugunu olum tribini size anlatamam ama universitede herhangi bir kiza icirsem kesin olur 5 aydir panik atak yasiyorum evde otobuste uyuyamiyorum kafami toparlayamiyorum cok merak ediyorsaniz akil hastanesi varsa yakin gidebilirsiniz illa ki vardir bonzai icip delirmis olan cok yaygin anlatirken komik olabiliyor ben ogunden beri biraktim bircok arkadasima biraktirdim etkisi bende uc saat surdu uc saatte yeniden oyle olacakmis panigi surdu alti saat ayak tirnaklarim kanadi bunlari yazinca daha meraklaniyorsunuz belki icecek varsa icme demeyecegim bu kadar yazidan sonra icecekse zaten beyninde sorun vardir afiyet olsun bazi insanlar sadece guluyoruz gibi yorumlar atmis gidin bakin ya kopek pitbul muhabbeti yapiyorlar ya sahin araba arabesk rap dinliyorlar sacma bir hayat icerisindeler hani dunyada bir pislikten ote birsey degiller olmasalar daha iyi anlamaya calismayin anlayamazsiniz beyin o maddeyi cekmekten iptal oluyor cunku anasi babasi belli olan birisi bunu kullanmamali bilmem anlatabildim mi.

Reply

Yaklasik 1.5 aydir arkadasla bu 50 liralik gümus paketlerden her gece aliyoruz.1.5 ayda bir gece almadik sadece bu yazdigim da ikinci gece suan izdirap cekiyorum uyuyamiyorum resmen muptezel olmusuz farkinda degiliz. 3 lu sararsak beni bayiltmiyor ama bong yaparsak direk olum tribi en son dun gece girdim olum tribine ki ilk defa bu tribe giren biride degilim 1.5 ayda 6-7 kere girmisimdir daha once kubar ot , taş da kullandim bu cok baska bisey dun gece 2 defa olum tribine girdim. Ulan ilk tribden zar zor kan ter icinde kelime-i saadetlerle dualarla kurtuldum derken bi baktim 15 dakka sonra ikinci bong u aliyorum onuda aldik yine olum tribi ulan salak diyorum kendime az once allaha yemin ettin neler soyledin neler gordun ne halisilasyonlar gordun yine aldin yine oluyosun bu son heralde gidiyorum bu sefer dedim. Herneyse kardeslerim suan size yazdigima gore ikinci tribide atlatmis bulunuyorum. Bidaha almicam desemde tekrar alacagimi cok iyi biliyorum.cunku 1.5 ay boyunca bulundugum bu yataga 1 gece haric hep kafam guzel yari bayginken girmistim simdi ayigim ama uyuyamiyorum deli olacam bu saattede nerden bulacam keske bi cigaralik ayirsaydim diyorum. Bilmiyorum cok zor geciyor ama boyle pat diyede.birakamiyorum he bu arada arkadaslar olum triplerini cok iyi anlatmis ben sirf olum tribi yasamak icin aliyorum zaten bu illeti olumle dalga gecer gibi... Ama en son o gulecek biliyorum. Yarin aksam tekrar almayi dusunuyorum umarim bana fazla kulak asmazsiniz saygilarimla iyi geceler

Reply

arkadaşlar gidin kafanıza bi şarjör mermi boşaltın daha iyi SAKIN SAKIN SAKIN bulaşmayın! tek yararı o an hayatında olmadığı kadar Allaha dua ediyorsun ağlayarak sakın sakın sakın !!!!!!!!!

Reply

Öncelikli olarak bu yazıyı yazma amacım bonzai sentetik uyuşturucu maddenin insanlar üzerinde ki etkisi ve kendi yaşadığım tecrübeleri buradan paylaşma gereksinimi.bonzai insanı insanlıktan çıkartan kötü trip dediğimiz endişe haline sokan bir uyuşturucu maddedir. Ben bu maddeyi 2 arkadaşımla günde en az 2 fişek(kağıt) 6 ay boyunca her Allah'ın günü kullanan bir insandım.bir süre sonra vücudum bonzayiye bağışıklık kazanmıştı ve artık kötü triplerii umursamıyor akışına bırakıyorduk ağaçta yılan mı var doğrudur var karşıdan gelen köpek Azrail'imiz mi varsın olsun Azrail kendimizi bu şekilde avutup kafamızı yaşıyorduk. Günümüz gün eğlencemiz eğlenceydi evet doğru bonzayi bir çok uyuşturucu maddeden daha kolay bulunuyordu daha ucuz ve daha güzeldi. Ve biz 3 arkadaş daha önce kullanmayan arkadaşlarla içtiğimiz zamanlarda uyanıkken kabus gören insanlardık. Ayılan mı dersin bayılan mı ? Ölen mi dersin dirilen mi ? Her seferinde bir daha yapmayalım diyip ertesi gün fişekliyen biz miydik bizdik ? O zamanlar kendimizi bağımlı olarak adlandırmıyorduk içmezsek içmeyiz diyip en az 6 ay boyunca hergün içmiştik. bu bizim acizliğimizdi. Uyuşturucu madde kullandığım zaman yaptığım herşeyden zevk alıyordum.sinemaya giderken,tuvalete girince,akvaryuma bakınca,sevişince ,kitap okuyunca , araba kullanınca,müzik dinleyince,böbürlenen kinci bir insan olmamakla birlikte, yüksek egomu tatmin edebildiğim tekşey işte o bonzaiydi.bazen kendimi başka bir insanın yerine koyup kendimle empati kuruyordum.iste buna beyin düZmece denir.içmeyen arkadaşlara içirdiğimiz zaman ona bonzayi içirdiğimizi söylemezdik.bu ne diye sorduğunda ona içtiği şeyin çiço olduğunu söylerdik sorun yok kardeşim biraz ondan biraz şundan.çünkü çiçodan kimse korkmaz.çiço mahalleye yeni taşınan zararsız arkadaştır ,çiço yoldan geçen iyi çocuktu,ama çiço birinin kabusuydu gülerek gider ama daha sonra yine geri gelirdi,evet arkadaşlar anlattıklarımı anlamayan yaşadığım kafaları yaşamayan çoğu insan beni şizofrenık ruh hastası olarak algıladınız bunu biliyorum ama bildiğim bir şey var bu meredinnn savunulacak hiç bir yanı yok.anlattıklarımla kimseyi özendirmek istemem birazdan anlatacaklarımı görünce zaten kimse içmez heralde. Bir gün evde halk arasında kova olarak adlandırılan 5 litrelik pet şişeden 3 kapak jameika (bonzai) içip spor salonuna gittim bazen içip zevke gelmek serinlemek için havuza girerdim.kafam çok yoğundu herkes bana bakıyor tribiyle bir anda havuza girmekten vazgeçtim ve buhar banyosuna girmeye karar verdim .neler yaşadığımı bir ben bilirim . Manidar olacak ama ölümle yaşam arasında ki ince çizgi işte arkadaşlar Ogün oradaydım ve şuan yaşadığım için çok şanslıyım o benım son şansım dı ve tövbe edip o günden sonra ne sigara ne uyuşturucu bır madde 10 gun önce tam bır yıl oldu. Rüyadan uyanıp gerçek dünyaya adapte olmak biraz zor oldu şuan yurtdışında tıp fakültesi öğrencisiyim.bu zıkkımı lütfen içmeyin içirmeyın kullanan arkadaşlar olursada tribe girmesinler akışına bıraksınlar.arkadaşlar içmemek en güzeli içmemek sağlıklı yaşamak,herkese Kievden selamlar

Reply

Ben bu bonzai denen boku 3.5 senedir içiyorum inanın bana vücut olarak bi bagimlilik yapmiyo beyin istiyo. Araba surerken gezerken cafede otururken hep kafamz güzel yoğun olsun istiyosun.. vucuttaki belirtileri sivilce kollarda zayflama aşırı derecede unutkanlık yapıyo. Icmedgin 4 5 gün sonunda çok sinirli yapıyo pskolojikmen onun ekskliginden oldugunu düşünüp gidip alyosun cok bırakmayı denedim beceremedim.. tek çaresi var bu ortamda bulundugun kisilerden uzaklascaksn gerekirse hattını evini degstrceksin.. farklı seylerle ugrastgnz zaman aklnza gelmiyo aramyosunuz.. bi kac etkisini daha soyliyim yaşayan biri olarak halsizlik cok oluyo cümle kurmakta zorlanyosnz hicbisey sizi mutlu etmemeye baslyo zevk almyosunuz hayattan o olmaynca.. genellikle pskolojik etkileri fazla.. ben derimki bu illete hic bulasmayn denemeyin bile..

Reply

Kardeşim çok güzel bi yazı paylaşmıssın geçenlerde jameica kullandım sigara ucuna az bişey bundan bişey olmaz dedim ama 2 dakika sonra gülme tribine girdim sonra kendimi yataga attım bedenım yok gibiydi resmen uçuyordum neredeyse bitisel hayata geçtim yani size tavsiyem sankın kullanmayın ot için ottur boktun günahı yoktur aga.

Reply

merhaba..size sadece bi anımı anlatıcam..4 arkadas bi evde toplandık elimizde 12 tane extazy 3 paket jamayika v.i.p var..dalgaları yuvarlamadan önce elimizdeki jamayikaların hepsini sardık masanın üzerinde hazır halde bıraktık...telefonların birinden bi kronometre açtım masanın altına koydum benim hobimdi yaşadığım kafanın süresini hep merak ederdim... neyse dalagaları yuvarladık kafası gelmeye başladıı kimimiz dans ediyo kimimiz muhabbet falan derken herkez oturdu güzel bi muhabbete daldık böyle bişey olmaz hayatımda böyle tatlı bi muhabbet ben kimseyle etmedim nede dinledimm öyle derin öyle içten içten birbirimize bişeyler anlatıyoruz kapılmış gidiyoruz...ben bi ses duydum beyler kapımı çaldım dedim bana hayır dediler kendime bir bardak su doldururken gözümdeki yaşı sildim ilk başta anlamadım tabi durumu ben..suyumu içtim arkadaşlara döndüm dedimki benim gözümden neden yaş akmış ordan biri kalktı dediki biz az önce öyle derin derin ne konuşuyoduk bırı kalktı dediki bız bu sarılı sıgarları ne ara bitirdik allahım düşün düşün yok düşün düşün yok..ne konuştuğumuzu ne ara içtiğimizi o süreç içinde neler yaptığımızı bi türlü bulamıyoruz kiii ben masanın altından kronometreyi aldım bi baktım ki tam 4 saat 48 dakika geçmiş kiii biz hiç bişey hatırlamıyoruzzz sanki daha 5 dakka önce muhabbete daldıkk...şöyle düşünün evinizden memleketinize doğru yola çıkıyosunuz direksiyona geçiyosun bi ayılıyosun 1 saat kalmış varmana...ama arabayı sen kullanıyosun yola hakimsin direksiyona hakimsin ama bi ayılıyosun hiç bişey hatırlamıyosun hatta vitesi 5 e takarken ayıldığını düşün örnek daha net olsun...öyle bişey kii konuşurken ağzından çıkan harfleri aynı zamanda unutuyosun odaklanma 0 zeka 0 hafiza 0... 5 saatim böyle geçmiş koskoca 5 saat de beynimde hiç mi kalıcı hasarı oluşmadı..işte bu 5 saat ler 2 saatler 1 saatler birleşiyo..bi bakmışsın ne beyin kalmış nede ufacık bi kalıntısı... ALLAHIM TÜM KARDEŞLERİMİ BU RÜYADAN UYANDIRSIN TEK DİLEĞİM BUDUR ... bu arada hakkımda illaki bi profil oluşturmuşsunuzdur kafanızda evet fazlasıyla takılıyodum ediyodum ama hiç bi zaman umudumu yitirmedim ki şükürler olsun allahıma tertemizim dostlarımm..şükürler olsun ki ben o rüyadan uyandım....yazımı okuyan kardeşim Gerçek mutluluk maddede değil Gerçek mutluluk sende saklı Sen Hayatsın Bunu unutma GÜZEL KARDEŞİM

Reply

Yorum Gönder

CodeNirvana
Powered by Blogger.
© Copyright Kafasız Yazar
Back To Top